Najděte si práci, kde respektují vaši odlišnost a individuální potřeby.

Propojíme vás s firmami, kde se na vás nebudou dívat skrz prsty

Setkáváte se s předsudky ?

Pomůžeme vám najít práci, kde se na vás nebudou koukat skrz prsty, protože jste dlouhý, široký, pokérovaná, hnědý, hipsterka, před důchodem, bezdětná nebo máte těch dětí na krku moc. U nás najdete firmy, které prostě neřeší škatulky a respektují vaši individualitu.

3 kroky, jak na to

1

Váš profil

15 minut vašeho času k vyplnění informací o vás. Kdo jste? Co potřebujete k práci? Jakou máte různorodost? Více informací = více pracovních nabídek.

2

Matching a výběr

Informace z vašeho profilu jsou vstupní branou k párování na vhodné pracovní nabídky. Aktivně můžete také vybírat z pracovních pozic.

3

Pohovor

Firma vás vyzve na pohovor a my vám pomůžeme se připravit. Jak? Formou videí s řadou tipů od kariérové poradkyně.

Váš talent se vyfotit nedá

a proto v profilech kandidátů nenajdete fotografie.

Můj profil je má značka

Vyplnit profil svedete i za 5 minut. Když si ale najdete 15 minut a vyplníte všechny údaje, naše algoritmy vás snáze napárují s pracovní nabídkou. V naší platformě najdete firmy s otevřenou a respektující firemní kulturou. My vás chceme propojit. V profilu máte možnost narovinu sdělit vašemu zaměstnavateli jaké máte potřeby k práci i jakou různorodost.

kandidati1

Vytvořte si profil
a začněte
hledat práci

Potřebujete vědět víc?

Které informace vyplním do profilu?

Váš profil je vaše značka a zároveň možnost o sobě říci více než klasických portálech práce. Řekněte o sobě nejen to, co jste vystudovali, jaké máte pracovní zkušenosti (pokud již máte) či jak jste jazykově vybaveni. Máte také možnost sdělit své individuální potřeby k výkonu práce a svou různorodost, kterou máte a do firmy přinesete. Firmy, které jsou na této platformě zaregistrovány, jsou zároveň členy Diversity Talent Pool a podporují naši vizi. To znamená, že jsou otevřeni různorodosti a zohledňují potřeby lidí. Lidé prochází životními změnami nebo díky své jinakosti ze společnosti vybočují, což je velmi ovlivňuje na trhu práce.

Je aplikace zpoplatněná?

Není. Vytvoření profilu stojí pouze váš čas, který doporučujeme nepodceňovat. Váš profil je vaše značka. Nezapomeňte, že členské firmy Diversity Talent Pool zajímá váš talent, dovednosti, ale zároveň chtějí i vědět, jaké individuální potřeby k výkonu práce potřebujete, protože s tím dovedou pracovat.

Jak funguje párování mého profilu s firmou?

Párování probíhá na základě vašich údajů z profilu, firemních možností a poptávky z inzerátu. Naše algoritmy vás propojí. Informace, které vložíte do svého profilu, náš algoritmus zpracuje a následně spáruje s informacemi, které firma vloží do svého inzerátu. Klíčovými parametry algoritmů jsou vaše specifikované individuální potřeby a možnosti firmy a další informace, jako například požadovaná jazyková vybavenost, praxe či vzdělání.

Můžu jen čekat, až mě spárujete s firmou?

Rozhodně ne. Buďte proaktivní a hledejte v našich nabídkách
práce. Nečekejte pouze na párování podle našich algoritmů.

Jak zjistí firma můj talent?

Při vytváření profilu, odpovídáte na otázky k vašim schopnostem 

a stylu práce. Máte možnost o sobě říci i něco víc. Co do firmy můžete pozitivního přinést a čím vynikáte? Zde doporučujeme zaměřit se na to pozitivní. A pokud se vám do hlavy vloudí negativní sebehodnocení, přečtěte si opět otázku: „Co do firmy můžu přinést a čím vynikám?“ Tyto informace získá váš potenciální zaměstnavatel a na pohovoru se na něpersonalisté mohou zeptat.

Proč nechcete moji fotografii?

Protože váš talent a dovednosti se vyfotit nedají. Zároveň největší předsudek mezi lidmi je „vizuální“, na základě něho dochází ke škatulkování a nálepkování lidí. Členské firmy v Diversity Talent Pool různorodost podporují, a proto je vaše fotka zbytečná.

Pomůžeme vám formou krátkých videí, rozdělených do tří skupin –manuální práce, admin a asistenční pozice a manažerské pozice. Naše kariérová poradkyně a koučka ve videích předává cenné informace a tipy sesbírané během své dlouholeté praxe.

Jak ochráníte můj profil?

Váš profil není veřejně dostupný. Může do něj nahlédnout pouze ta firma, která je členem Diversity Talent Pool, a tudíž různorodost podporuje. Získáte jedinečný vygenerovaný osobní kód, kterým potvrdíte váš vytvořený profil.

Máte konkrétní dotaz?

Zeptejte se na to, co je vám nejasné.

Přidejte se ještě teď

Přidejte se ještě teď

E3B04BDE-5284-4E38-8FED-D1838C720A87

Newsletter

Nechte nám na sebe e-mail a my vám jednou za měsíc pošleme aktuality z barevného světa různorodosti.

Odesláním souhlasíte, aby vám Diversity Talent Pool zasílal pravidelné e-mailové newslettery o novinkách, akcích a službách v oblasti diverzity a inkluze. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru. O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce Zpracování osobních údajů.

Dobrý den, zajímá mě více informací, děkuji.